насос серії G з різальним колесом до 66м до 29м3/год


GRIX100M

GRIX100M

..

550.00€

ЦІНА У ГРИВНІ: 24 200.00 грн.

GRIX100T

GRIX100T

Насос із подрібнювачем, з ріжучим механізмом dreno GRIX100T..

471.00€

ЦІНА У ГРИВНІ: 20 724.00 грн.

GRIX150M

GRIX150M

Насос із подрібнювачем, з ріжучим механізмом dreno GRIX150M..

744.00€

ЦІНА У ГРИВНІ: 32 736.00 грн.

GRIX150T

GRIX150T

Насос із подрібнювачем, з ріжучим механізмом dreno GRIX150T..

662.00€

ЦІНА У ГРИВНІ: 29 128.00 грн.

Показано з 1 по 4 із 4 (всього 1 сторінок)
насос серії G з різальним колесом до 66м до 29м3/год

Dreno Grinder

Характеристики та технічні параметри Grix

Область застосування

Захист двигуна та оснащення

Монофазні двигуни:
Всі монофазні двигуни оснащені пультом управління в комплекті з пусковим та робочим конденсаторами. У Побутовій серії термозахисним елементом є термопрокладка в обмотці.У напівпрофесійній та професійній серіях роздільні термозахисні пристрої Т1-Т2 розташовані в кабелі живлення.

Трифазні двигуни:
Трифазні
 двигуни оснащені теплозахистом у формі окремих термозахисних пристроїв Т1-Т2 у кабелі живлення (за винятком серії Grix).

Sensore d?umidita

Усі моделі професійної серії оснащені спеціальним датчиком вологи (S), що служить для визначення присутності води в масляній секції (при підключенні до відповідного пульта управління). Є також вибухозахищений варіант датчика.

Охолодження

Охолодження забезпечує рідиною, в яку занурений насос. Корпус двигуна має конструкцію, що оптимізує розсіювання тепла.

Експлуатаційні обмеження

Докладніше

Побутова серія

Побутова серія Grix

 

 

Побутова серія Grix

У насосах цієї серії є велика масляна секція (1) з можливістю повного огляду через пробку (2). За допомогою спеціального блокувального гвинта можна регулювати зазор між ножем, що обертається, і статорним ножем (3).

Напівпрофесійна серія

Напівпрофесійна серія Grix


Система подрібнення насосів цієї серії з обертової частини та нерухомої частини. Завдяки спеціальній формі ножів можливість блокування зведена до мінімуму.

Напівпрофесійна серія Grix

Насоси цієї серії мають масляну секцію (1) з можливістю повного огляду через пробку (2). За допомогою різьбових регулювальних гвинтів можна регулювати зазор між робочим колесом і закриваючим диском (3). Це забезпечує максимальний робочий ККД навіть при зносі робочого колеса.

Професійна серія

Напівпрофесійна серія Grix


Система подрібнення насосів цієї серії є найефективнішою серед насосів з подрібнювачем. Обертовий і нерухомий ножі мають високу стійкість до зносу, завдяки твердості матеріалів. Спеціальна форма і точність відрізу роблять ці насоси дуже ефективними для безперервних і важких робіт. Діапазон потужностей сягає 9,5 кВт.

Напівпрофесійна серія Grix

У насосах цієї серії є масляна секція (1) з можливістю повного огляду через пробку (2). За допомогою різьбових регулювальних гвинтів можна регулювати зазор між робочим колесом і диском, що закриває (3). Це забезпечує максимальний робочий ККД навіть при зносі робочого колеса.