Підвищує циркуляційний насос SCRA


насос speroni SCRA 20/90-160

насос speroni SCRA 20/90-160

насос speroni SCRA 20/90-160 Натиск :6м Подача :0.2м3/год Потужність насоса :0.12квт Тип насоса :циркуляційний Напруга :220В Матеріал насоса :чавун Матеріал колеса :норіл Тип колеса :відцентрове Розташування насоса : будь-яке Тип підключення :різьба Діаметр патрубків :1 1/4х1 1/4дюйм насос speroni SCRA 20/90-160Підвищуючий насос Speroni SCRA з мокрим ротором призначений для підвищення тиску в системах холодного та гарячого водопостачання у квартирі, приватному будинку, котеджі. Представлена..

75.60€

ЦІНА У ГРИВНІ: 3 099.60 грн.

насос speroni SCRA 25/150-180

насос speroni SCRA 25/150-180

насос speroni SCRA 25/150-180 Натиск :10м Подача :1.8м3/год Потужність насоса :0.305квт Тип насоса :циркуляційний Напруга :220В Матеріал насоса :чавун Матеріал колеса :норіл Тип колеса :відцентрове Розташування насоса : будь-яке Тип підключення :різьба Діаметр патрубків :1 1/2х1 1/2дюйм насос speroni SCRA 25/150-180Підвищуючий насос Speroni SCRA з мокрим ротором призначений для підвищення тиску в системах холодного та гарячого водопостачання у квартирі, приватному будинку, котеджі. Представ..

136.80€

ЦІНА У ГРИВНІ: 5 608.80 грн.

Показано з 1 по 2 із 2 (всього 1 сторінок)
Підвищує циркуляційний насос SCRA

Підвищує циркуляційний насос SCRA

Підвищуючий насос Speroni SCRA з мокрим ротором призначений для підвищення тиску в системах холодного та гарячого водопостачання у квартирі, приватному будинку, котеджі. Представлена ​​модель вирішує завдання недостатнього напору у водопровідній мережі для подачі води в обігрівальні прилади, газові колонки, пральні та посудомийні машини.

Насос Speroni SCRA призначений для підвищення тиску в системі, оснащений датчиком протоки для автоматичного увімкнення насоса при включенні крана та відключення при припиненні водозабору. Насос працює практично безшумно, це дозволяє встановлювати прилад безпосередньо в будинку чи квартирі, також важливим фактором є низьке споживання електроенергії.

Технічні характеристики та матеріали:

 • Однофазний двигун з мокрим ротором
 • Клас ізоляції: Н
 • Ступінь захисту: IP42
 • Напруга: 230 В (50 Гц)
 • Довжина монтажна: 160 мм, 180 мм
 • З'єднання різьбове
 • Корпус насоса: чавун
 • Корпус двигуна: алюміній
 • Робоче колесо: технополімер
 • Вал: нержавіюча сталь
 • Максимальна температура довкілля від +40 ºС
 • Максимальна температура рідини, що перекачується, від до +70 ºС
У насосі SPERONI SCRA використовується конструкція «мокрий ротор»: ротор насоса занурений у жилку, що перекачується, і відділений від статора тонкою гільзою з нержавіючої сталі. Таким чином, електродвигун SPERONI SCRA охолоджується рідиною, що перекачується, і не має повітряного вентилятора, тому насос працює безшумно.

РЕЖИМИ РОБОТИ НАСОСА SPERONI SCRA


Три позиції перемикача на клемінній коробці електродвигуна
● OFF — Вимкнено насос. До споживача надходить вода із мережі
водопостачання.
● AUTO — насос автоматично вмикається від датчика протоки при
витраті 90–150 л/год і автоматично вимикається при зменшенні протоки нижче цих значень. Дуже важливо, що в цьому режимі насос автоматично вимикається, якщо вода перестає надходити. Таким чином, він захищений від «сухого ходу»
● MANUAL — насос працює постійно незалежно від того, чи надходить вода в систему чи ні. Відсутній захист від сухого
ходу. Виключається робота агрегату на закритий кран.

ОСНОВНІ ПЕРЕВАГИ НАСОСУ SPERONI SCRA


● Довговічність безсальникового насоса SPERONI SCRA забезпечується електродвигуном з «мокрим ротором», відокремленим від статора захисною гільзою, виготовленою з нержавіючої сталі
.
● Автоматичне вмикання/вимкнення насоса SPERONI SCRA здійснюється за допомогою датчика, а вбудоване реле протоки керує цією функцією в залежності від відкриття або закриття вентилів
● Низький рівень шуму (не більше 35 дБ) дозволяє встановлювати насос SPERONI SCRA безпосередньо в будинку чи
квартирі електрична потужність
● Захист від «сухого ходу»Циркуляційний насос SPERONI SCRA 25/150-180 (Насос для підвищення тиску)

Підвищує циркуляційний насос SCRA