графітові втулки для посудомийних машин


У цій категорії немає товарів.

графітові втулки для посудомийних машин

Графітові втулки (підшипники ковзання з графіту) для насосів посудомийних машин, для насосів опалення та циркуляційних насосів, теплових насосів.

Графітові втулки (підшипники ковзання з графіту) для насосів посудомийних машин, насосів опалення та циркуляційних насосів, теплових насосів. Наші графітові втулки мають кращу характеристику порівняння з саморобними втулками із пластику, поліаміду, металів та інших матеріалів не подібних до графіту, всі ці матеріали мають властивість нагріватися, розширюватись і іржавіти, що призводить до виходу не тільки самого насоса, але й виходу з ладу дорогого. обладнання. Наші графітові втулки стійкі до більшості розчинників та іншої хімії яка може використовуватися під час ремонту техніки або роботи насос у середовищі з промишеною хімічно активними речовинами при роботі посудомийної машини, не руйнується в агресивних середовищах - порошок, миючий засіб, та інша хімія для посудом. Графітові втулки не розширюються в рідині та при роботі насоса, в місцях тертя ротора та втулки насоса. Графітові втулки на відміну від них підробок безшумні і мають властивості самозмащування за рахунок кристалічної решітки графіту.

Графітові втулки знайшли застосування у наступних виробників посудомийних машин -  Ariston, Beko, Bosh, Electrolux, Indezit  ,  Siemens, Whirlpool, Zanussi  та інших виробників

Графітові втулки (підшипники ковзання з графіту) для насосів посудомийних машин, для насосів опалення та циркуляційних насосів, теплових насосів.


Таблиця № 1. Розміри графітовиз втулок зазначені в міліметрах (мм).

тип

d1

d2

d3

h1

h2

h3

14*8,6

14

10,2

5

8,6

5,2

3,4

14*9,6

14

10,2

5

9,6

6

3,6

15 * 12,1

15

10,2

6

12,1

6

6,1


Пропонуємо графітові втулки з розмірами  14×8.6×5  14×9.6×515×12.1×6  або іншу назву підшипники ковзання  14×8.6×5  14×9.6×515×12.1×6 для насосів посудомийних машин .

основні розміри

d1 діаметр зовнішнього кільця, розмір (мм)

d2 діаметр стійки, розмір (мм)

d3 діаметр валу насоса, розмір (мм)

h1 висота втулки, розмір (мм)

Втулки  підшипники ковзання  для помпи  Askoll M233 , які виконані з інших матеріалів, а не з графіту,  не бажано  встановлювати в теплові та циркуляційні насоси, які застосовуються в харчовій промисловості. Не забувайте, що інший матеріал при нагріванні розширюється, що призводить до поломки насоса в цілому. Усі розміри повинні бути ідентичними у зазначеній вище таблиці розмірів втулок для посудомийних машин.

Втулки для насоса помпи Bleckmann посудомийної 14х8.6х5

Втулки  графітові 14х8.6х5 для насоса Bleckmann ремкомплект насосу посудомийної машини, виконані з силікованого графіту та мають оптимальну щільність для роботи насоса, цей матеріал дасть можливість роботи насоса для тривалого використання та якісної роботи насоса посудомийної машини.

Дані втулки виготовлені з графіту, який добре працює у водному середовищі з вмістом хімічних добавок. Втулки для посудомийних машин не потребують обслуговування та застосування мастильних матеріалів. Підшипники ковзання із графіту витримують високотемпературні режими роботи. На графітові втулки не впливають агресивні середовища, які знаходяться в порошках для миття посуду.

Багато наших тулків  підходять для циркуляційних і теплових насосів посудомийних машин  виробництва Siemens, Bosch, Indesit, Ariston, Beko, Elektrolux, Zanussi та інших. 


Імпортні насоси має можливість виготовити втулки із графіту із кераміки, підшипники ковзання із графіту із кераміки, згідно креслення замовника.