WQF занурювальні насоси для відведення каналізаційних стічних вод, виконаний з нержавіючої сталі


WQF занурювальні насоси для відведення каналізаційних стічних вод, виконаний з нержавіючої сталі

WQF занурювальні насоси для відведення каналізаційних стічних вод, виконаний з нержавіючої сталі

Насоси WQF

- занурювальний насос для відведення стічних вод, . Розроблений для застосування в шахтах, будівництві, жиліппго-хоммунальному секторі, обробці стічних вод. виготовлені із нержавіючої сталі методом лиття. Насос не забруднює навколишнє середовище, корозійностійкий, має широку сферу застосування. , малогабаритний, безпечний і надійний у роботі. /p> • Передбачені схеми монтажу: з автоматичною сполучною муфтою (Z), трубопровідна переносна установка з фланцем для сталевого трубопроводу (Y), трубопровідна переносна  установка з гнучким шлангом (R).


Область застосування занурювальних насосів для відведення каналізаційних стічних вод WQF

• Будівництва, промислові підприємства, муніципальні проекти та ін. системи очищення стічних вод.

• Транспортування стічних вод до міської каналізаційної системи.

•Пошук корисних копалин, шахти, ін.

•Очищення стічних вод у харчовій промисловості, лікарнях, морській воді на суднах.

• Зрошення, осушення боліт у рибницьких господарствах та ін,

Умови експлуатації занурювальних насосів для відведення каналізаційних стічних вод WQF

Насоси підходять для перекачування середовищ із температурою до +40ºС, водневим показником (pH) від 4 до 10 та щільністю не більше 1200 кг/м3. Масова частка вмісту твердих механічних домішок не повинна перевищувати 2%.

Максимальний діаметр твердих частинок не повинен перевищувати значень вільного проходу частинок, зазначеного в технічних характеристиках насосів.

Для перекачування робочих середовищ з великим вмістом волокнистих включень рекомендується використовувати насоси серії WQ-W з ріжучим робочим колесом.

Насос не призначений для перекачування агресивної рідини або рідини з великим вмістом твердих і волокнистих частинок;

Технічні характеристики занурювальних насосів для відведення каналізаційних стічних вод WQF

Діапазон подач: 3 м3/год ~ 2400 м3/ч;

Напір: 2 м ~ 66 м;

Потужність: 0,37 ~ 75 кВт;

Температура середовища, що перекачується: 0°С ~ +40°С.

це нова серія занурювальних каналізаційних насосів, які мають наступні конструктивні особливості:

Кабель виконаний у гумовій оболонці, хімічно стійкою до стічних вод.

Ущільнювальна втулка на кабелі, у місці введення в кришку двигуна, виконана методом гумової вулканізації, що запобігає потраплянню рідини в порожнину двигуна навіть

при пошкодженні кришки.

Спеціально розроблений занурювальний електродвигун з високою ефективністю охолодження, ступенем захисту IP68 та класом ізоляції F призначений для тривалого терміну експлуатації. Охолодження двигуна здійснюється рідиною, що перекачується через оболонку двигуна. Для тривалої роботи двигуна без перегріву необхідно підтримувати мінімальний рівень рідини на висоті половини корпусу електродвигуна.

Насос оснащений зовнішнім сальниковим і подвійним торцевим ущільненням. Маслопідйомник, встановлений усередині масляної камери, забезпечує мастило торцевого верхнього ущільнення навіть за низького рівня масла. Збільшений термін служби ущільнення надійніше гермітизує насос, ефективно забезпечуючи безперервну безпечну роботу насоса (ця технологія запатентована компанією Tsurumi Pump).

Електродвигун занурювальних насосів для відведення каналізаційних стічних вод WQF

Занурювальний герметичний електродвигун. Охолодження здійснюється за рахунок обтікання робочого середовища корпусу. Мінімальний рівень середовища, що перекачується, повинен бути не нижче середини корпусу двигуна. Для забезпечення герметичності електродвигуна введення кабелю живлення здійснюється за допомогою гермівводу, виготовленого методом вулканізації. Ступінь захисту: IP68; Клас ізоляції: F;

Стандартна напруга 50 Гц: 1х220 (WQD); 3x380 Ст.