Як відрізнити підробку


У цій категорії немає товарів.

Як відрізнити підробку

 

Насоси Pedrollo. Як відрізнити підробку.

Насоси італійської фірми Pedrollo давно зарекомендували себе з кращого боку і мають особливий попит у українських дачників. Найбільш популярними вважаються насоси для подачі колодязної води. Ці самовсмоктуючі чавунні агрегати фірми «Педролло» дуже надійні та невибагливі в експлуатації. Проте останнім часом почастішали негативні відгуки щодо цієї продукції, і це наводить на деякі висновки. Зараз ринок рясніє підробками під багато відомих марок, і Pedrollo не є винятком. Купівля неякісного інструменту може завдати чимало неприємностей, тому до вибору апарату варто поставитися з усією серйозністю.

Якщо ви бачите у продажу незвичайно дешеві насоси Pedrollo, у вас вже повинні виникнути підозри. Особливо це стосується пропозицій, які надходять від невідомих постачальників, інтернет-магазинів із сумнівною репутацією чи ринків. Але найнеобачніше – це купувати інструмент із рук. Мало того що ви маєте всі шанси придбати лише корпус, що віддалено нагадуєнасос «Педролло», таким чином найчастіше намагаються позбавитися від краденого інструменту. якщо є така можливість. Якщо ви робите покупку у офіційних представників компанії, які мають усю дозвільну документацію, ваші ризики мінімальні. Як правило, підробки приходять до нас із Китаю, і за бажання їх можна вирахувати. Якщо ви вже мали досвід поводження з цим інструментом, вам буде легше виявити різницю між підробкою та оригіналом.

Як розпізнати контрафактний інструмент

Є загальні критерії, які застосовні до всіх інструментів. Фірмовий апарат завжди поставляється в упаковці із емблемою виробника. Китайці ж, як правило, не спроможні оформити товар належним чином. Як слід вивчіть поверхню спірного зразка - імітацію можуть видавати неякісні з'єднання, корпус з другосортного матеріалу, шорсткість. Колір підробленого інструменту також може відрізнятись від оригіналу. Пам'ятайте, що будь-які зовнішні розбіжності у формі, відтінку або розмірі купленого вами інструменту з інструментом виробника повинні відразу ставити під сумнів доцільність вашої покупки.

Якщо порівняти легальний насос фірми   з фальсифікацією, ми побачимо наступні відмінності:

- фланець не відповідає оригінальному зразку;

- на бічній частині підробленого інструменту видніються зазори;

- на оригінальному приладі є пластикові заглушки, підробка на їхньому місці має сталеві болти;

- на фірмовому інструменті – болти під внутрішні шестигранники, на підробці – звичайні болти.

ПІДРОБКА ВИДНА І НА БІРЦІ (ШИЛДИЦІ) НАСОСУ

Як відрізнити підробку насоса pedrollo Як відрізнити підробку насоса pedrollo від китайського 

Цей список можна продовжити. Найбільше відмінностей ми виявимо, якщо розберемо інструмент і побачимо його начинку, проте рядовий покупець навряд чи вивчатиме нутрощі інструменту, і цього напевно не буде потрібно. Декілька відмінностей у корпусі буде цілком достатньо для об'єктивної оцінки. виходить з ладу, її неможливо відремонтувати. Таким чином, коли ви купуєте ненадійний апарат, ви платите менше, але незабаром будете змушені купувати новий, коли ваш перестане нормально функціонувати. мета – якнайшвидше збути некондицію за доступною ціною та виготовити нову партію. Подальша доля виробів їх вже не цікавитиме, як і ваші проблеми, що виникли внаслідок купівлі неякісного зразка. Дуже часто разом з товаром недобросовісний продавець постачає неоригінальні запчастини, які надалі виявляться марними. легко зможете виявити імітацію. Справа в тому, що будь-яка підробка ніколи не справляє враження якісного товару. На відміну від фірмового аналога, фальшивий інструмент завжди має зовнішні недоробки – як правило, він грубо зроблений, а матеріал погано оброблений. На коробках емблема виробника – найдешевша ксерокопія.