Яке заливати масло в свердловинні насоси


У цій категорії немає товарів.


Свердловинні насоси застосовуються для водопостачання з глибоких колодязів, підвищення тиску, іригаційні системи та системи зрошення, протипожежні системи, видобуток підземної води, відвід води у шахтах, промислові установки водопостачання, зворотна осмоcа, очищення питної води, фільтраційні установки. Завдяки конструктивним рішенням свердловинного насоса, в процесі експлуатації двигун захищений від надходження води масляною камерою, в той же час він охолоджується за допомогою робочої рідини, оскільки гідравлічна частина розміщена під двигуном.


Насос Водолій, наприклад, відрізняється ефективним двигуном, що складається зі стартера і ротора. Мотор заливається спеціальним екологічно чистим маслом >, зменшення тертя і запобігання перегрева.Это масло не надає шкідливого на здоров'я людини, т.к. заливають спеціальну медичну олію.  

В електродвигун або в масляну камеру свердловинних насосів можна заливати нетоксичну олію, щоб не отруїти вашу свердловину від попадання олії у воду у разі виходу з ладу манжети або торцевого ущільнення в насосі. Як правило, використовують білу медичну олію(nbsp;() купити можна за посиланням. Для заміни достатньо 2/3 об'єму масляної камери. Використовувати машинні олії категорично заборонено. Крім звичайної масляної плівки, потрапивши в свердловину, воно може зробити воду не придатною для подальшого використання та призвести до отруєння організму людини.

/www.import-nasos.com/image/data/pedrollo/4BLOCK_3.png">