ЗАПЧАСТИНИ

ЗАПЧАСТИНИ
Шановні клієнти нашого сайту Імпортні насоси.
 
У Вас виникло безліч запитань з приводу
- ви не знаєте марку свого насоса, затерта бирка або її взагалі немає
- ви не знаєте де купити і як отримати запчастини до насосів
- ви вирішили продовжити термін служби свого насоса
- ви хочете замінити вийшли з ладу комплектуючі насоса
 
Вважайте, що Ви звернулися за адресою. Компанія Імпортні насоси  пропонує вам широкий спектр найрізноманітніших оригінальних запасних частин до насосного обладнання за розумною ціною від виробників calpeda, dreno, flygt, grundfos, wilo, saer, ebara, dab, pentax, Alfa Laval,lowara, vogel,  speroni, < a href="http://www.import-nasos.com/zapchasti/zapchasti_pedrollo">pedrollo,  zenit, sprut, KSB , standart ,  varna, насоси+, водолей (промелектро, м.Харків)
Щоб довго не шукати запчастини з інтернету та давати оголошення в ЗМІ у нас ви завжди зможете придбати потрібні вам компоненти, під Ваше насосне обладнання,  на сайті http://www.import-nasos.com ( у розділі ЗАПЧАСТИНИ). Компанія Імпортні насоси надасть запчастини до насосу за прийнятною ціною лише якісні запчастини та у найкоротші терміни. Ходові позиції на насосне обладнання є в наявності на складі, на спеціальні насоси запчастини поставляються від 4-6 тижнів, з правом дострокового постачання. >
Що впливає на довговічну службу насоса?
 
1.Час роботи насоса.
2.Кількість включень та вимкнень насоса за 1годину.  
3.Наявність зважених частинок і домішок в рідині, що перекачується.
4.Коливання температури навколишнього середовища і рідини, що перекачується. , Що веде до виходу з ладу підшипників електродвигуна. експлуатації насосного обладнання виникає така необхідність як у заміні деяких швидкозношувані частини пристрою. Найбільш швидко зношуються елементами є торцеві і щілинні ущільнення, гумові прокладки, манжети, - поверхні робочих коліс і корпуси (равлики) , 
-підшипники кочення та ковзання.
 
Купити запасну частину до насоса або насос - легко, зручно та оперативно звернувшись до нас. Придбані та замовлені запчастини до насосів ви отримаєте у найближчому від Вас відділенні вантажоперевізника (попередньо погодивши адресу та відділення для отримання запасних частин до насоса).
  для насоса Einhell, запчастини для насоса Grundfos, запчастини для насоса Honda, запчастини для насоса Hyundai, запчастини для насоса Intertool, запчастини для насоса Iron Angel, запчастини для насоса Oleo-Mac, запчастини для насоса Subaru, запчастини для насоса Бригадир, запчастини для насоса Днепр-М, запчастини для насоса Насоси+Обладнання, запчастини для насоса Ручеек,Енергомаш, запчастини для насоса forte, запчастини для насоса Makita, запчастини для насоса Дніпро-М, запчастини для насоса Протон, запчастини для насоса Karcher, запчастини для насоса Енергомаш, запчастини для насоса AL-KO, запчастини для насоса Aquario, запчастини для насоса Aquatica, запчастини для насоса Armateh, запчастини для насоса Brigadier, запчастини для насоса calpeda, запчастини для насоса dab, запчастини дл я насоса efco, запчастини для насоса einhell, запчастини для насоса euroaqua, запчастини для насоса Elpumps, запчастини для насоса Eurotec, запчастини для насоса F.el.som, запчастини для насоса gardena, запчастини для насоса imp Pumps, запчастини для насоса jet, запчастини для насоса Metabo, запчастини для насоса Needle, запчастини для насоса pedrollo, запчастини для насоса Rebir, запчастини для насоса saer, запчастини для насоса Speroni, запчастини для насоса Sprut, запчастини для насоса Sturm, запчастини для насоса Termowater, запчастини для насоса ultropump, запчастини для насоса Vortex, запчастини для насоса werk, запчастини для насоса wilo, запчастини для насоса zds, запчастини для насосу itoss, запчастини для насоса Водолій
 
Шановні відвідувачі та покупці інтернет-магазину ІМПОРТНІ НАСОСИ, на нашому сайті надані запчастини для водяних насосів, комплектуючі для водяних насосів, ціни на комплектуючі до насосного обладнання
надані фотографії запчастин до водяних насосів
зазначені розміри печаток до насосів
надано комплекти (ЗІП) до водяних насосів , куди входять :
 робоче колесо (крильчатка) ),
 торцеве ущільнення (заміна старого сальникового ущільнення), 
 манжета для водяного насоса ("сухар", сальник), 
< div> комплект ущільнювальних кілець для гідравлічної частини насоса (корпус насоса)
 підшипники 
 
 За нашими складальними кресленнями до водяних насосам ви самостійно зможете зробити капітальний ремонт насоса в домашніх умовах, не прибігаючи до сервісних послуг ремонту насосного обладнання. Всі запчастини до насосів мають сертифікат якості та повністю відповідають стандартам України (ДСТУ), російським стандартам (ГОСТ) або європейським (DIN) стандартам якості. Якщо ви не змогли визначити марку вашого насоса, наші фахівці зможуть вам допомогти, після того коли ви відправите фото шилдика насоса і фотографію запчастини для насоса, що цікавить, з максимально можливими розмірами деталі.

 


Виберіть підкатегорію


IN0240120ABVPGG

IN0240120ABVPGG

торцеве ущільнення тип 120A, burgmann BT..

729.00грн.

Мембрана 200/300 л AQUAPRESS

Мембрана 200/300 л AQUAPRESS

Мембрана 200/300 л AQUAPRESS..

2775.87грн.

Мембрана 35/50 л AQUAPRESS

Мембрана 35/50 л AQUAPRESS

Мембрана 35/50 л AQUAPRESS, мембрана на насосну станцію, мембрана на розширювальний бак, мембрана на гідроакумулятор, гумова груша на бак, гумова груша на насосну станцію..

509.09грн.

Мембрана 5/8 л AQUAPRESS

Мембрана 5/8 л AQUAPRESS

Мембрана 5/8 л AQUAPRESS..

164.43грн.

Мембрана 80/100 л AQUAPRESS

Мембрана 80/100 л AQUAPRESS

Мембрана 80/100 л AQUAPRESS, мембрана на насосну станцію, мембрана на розширювальний бак, мембрана на гідроакумулятор, гумова груша на бак, гумова груша на насосну станцію..

1110.51грн.

Мембрана AC-5/8 EPDM ELBI

Мембрана AC-5/8 EPDM ELBI

Мембрана AC-5/8 EPDM ELBI, гумова мембрана для розширювального бачка, гумова мембрана для розширювального бака ..

312.26грн.

Мембрана AF-300 EPDM ELBI

Мембрана AF-300 EPDM ELBI

Мембрана AF-300 EPDM ELBI, мембрана на насосну станцію, мембрана на розширювальний бак, мембрана на гідроакумулятор, гумова груша на бак, гумова груша на насосну станцію..

3887.19грн.

Мембрана AF-35/50 EPDM ELBI

Мембрана AF-35/50 EPDM ELBI

Мембрана AF-35/50 EPDM ELBI, мембрана на насосну станцію, мембрана на розширювальний бак, мембрана на гідроакумулятор, гумова груша на бак, гумова груша на насосну станцію..

666.63грн.

Мембрана AF-500 EPDM ELBI

Мембрана AF-500 EPDM ELBI

Мембрана AF-500 EPDM ELBI, мембрана на насосну станцію, мембрана на розширювальний бак, мембрана на гідроакумулятор, гумова груша на бак, гумова груша на насосну станцію..

6207.03грн.

Мембрана AF-60/80/100 EPDM ELBI

Мембрана AF-60/80/100 EPDM ELBI

Мембрана AF-60/80/100 EPDM ELBI, мембрана на насосну станцію, мембрана на розширювальний бак, мембрана на гідроакумулятор, гумова груша на бак, гумова груша на насосну станцію..

1745.15грн.

Мембрана AFL-2000 ELBI два фланці

Мембрана AFL-2000 ELBI два фланці

Мембрана AFL-2000 ELBI два фланці, мембрана на насосну станцію, мембрана на розширювальний бак, мембрана на гідроакумулятор, гумова груша на бак, гумова груша на насосну станцію..

32560.38грн.

Мембрана AFL-3000/5000 ELBI

Мембрана AFL-3000/5000 ELBI

Мембрана AFL-3000/5000 ELBI, мембрана на насосну станцію, мембрана на розширювальний бак, мембрана на гідроакумулятор, гумова груша на бак, гумова груша на насосну станцію..

51926.27грн.

Мембрана AFL-750 ELBI два фланці

Мембрана AFL-750 ELBI два фланці

Мембрана AFL-750 ELBI два фланці, мембрана на насосну станцію, мембрана на розширювальний бак, мембрана на гідроакумулятор, гумова груша на бак, гумова груша на насосну станцію..

16670.21грн.

Мембрана AS-25 AC-18 EPDM ELBI

Мембрана AS-25 AC-18 EPDM ELBI

Мембрана AS-25 AC-18 EPDM ELBI, мембрана на насосну станцію, мембрана на розширювальний бак, мембрана на гідроакумулятор, гумова груша на бак, гумова груша на насосну станцію..

347.49грн.

Мембрана для SANY 3/4 л.

Мембрана для SANY 3/4 л.

Мембрана для SANY 3/4 л...

526.10грн.

Показано з 1 по 15 із 3733 (249 сторінок)