ECO LIFT WC 560


насос speroni ECO LIFT WC 560

насос speroni ECO LIFT WC 560

насос speroni ECO LIFT WC 560 Натиск :м Подача :м3/год Потужність насоса :квт Тип насоса :насосна станція Напруга :В Матеріал насоса :пластик Матеріал колеса :AISI304 Тип колеса :відкрите Розташування насоса : занурювальний Тип підключення :різьба Діаметр патрубків :дюйм насос speroni ECO LIFT WC 560Каналізаційна установка  Speroni  ECO  LIFT  WC  призначена для перекачування стічних вод від санвузлів, сантехнічної та побутової техніки, розміщеної у ванній кімнаті у..

337.50€

ЦІНА У ГРИВНІ: 13 837.50 грн.

Показано з 1 по 1 із 1 (всього 1 сторінок)
ECO LIFT WC 560

каналізаційна станція ECO LIFT WC 560

Каналізаційна установка  Speroni  ECO  LIFT  WC  призначена для перекачування стічних вод від санвузлів, сантехнічної та побутової техніки, розміщеної у ванній кімнаті у тих випадках, коли подібні стоки не можуть бути відведені своїм природним шляхом. Наприклад, в тому випадку, коли санвузол перенесень чи розміщень у підвальному приміщенні та стоки потрібно підкачувати нагору, у систему каналізації будівлі.

Насос  Speroni ECO LIFT WC 560  знайде своє застосування, перш за все, як альтернатива найдорожчим варіантам від Grundfos та SFA. Він може бути встановлений на таких об'єктах, як:

 • часті домоволодіння та багатоквартирні житлові будинки, де утруднене або неможливе природне відведення стоків у центральну систему каналізації;
 • офісні будинки різного типу;
 • кафе, ресторани, бари, перукарні та інші місця, де є потреба у створенні автономного санвузла в місці, яке не підключено до централізованої системи каналізації.

Крім входу для підключення унітазу, насос має 3 додаткові патрубки, до яких може бути підключена різна сантехніка (умивальники, душові кабіни, біде) та пральні машини.

На входному патрубку насоса  ECO LIFT WC 560  встановлено зворотній клапан. Корпус герметично закритий, але водночас легко відкривається за допомогою спеціальних засувок, завдяки чому проведення технічної профілактики або ремонту ніколи не буде проблемою. Максимальний рівень шуму в процесі активної роботи не перевищує 58 дБ.

Резюмуючи все сказане вище, виділимо основні переваги установки для відведення каналізаційних стоків Speroni ECO LIFT WC 560:

 1. Доступна ціна.
 2. Відсутність відчутних для людини шумів та вібрацій у процесі роботи насоса.
 3. Простота монтажу та підключення.
 4. Можливість встановлення насоса практично у будь-якому місці приміщення.
 5. 3 додаткові входи для підключення сантехніки та стиральних машин.

Наведемо основні технічні характеристики Speroni ECO LIFT WC 560:

 • Потужність – 370 Вт
 • Продуктивність – 4.8 куб.м/рік (80 л/хв)
 • Натиск – 6.5 м
 • Вхід – 3х40 мм та 1х110 мм
 • Маса – 7.5 кг
 • Розміри – 280х560х220 мм